Aqua Bike Professional

Dlaczego warto wybrać Aqua Bike Professional?

 • Niezawodny i wytrzymały podczas długich treningów
 • Zaprojektowany do codziennego użytkowania
 • Regulowany opór - 3 poziomy trudności
 • Możliwość indywidualnego dostosowania pod użytkownika
 • 2 lata gwarancji
 • Wysokie właściwości techniczne
  umożliwiają wiele zastosowań,
  tj.: aquaspinning, trening okrężny,
  rehabilitacja i trening indywidualny

Zalecany dla instruktorów

 • Prosty i szybki w regulacji
 • Lekki i stabilny
 • Prosty w użyciu dla wszystkich
  użytkowników
 • Idealny sprzęt do treningu okrężnego
Aqua Bike Professional Kolorowe siodełka do wyboru

Opis produktu

Hydrorider Aqua Bike Professional jest nowym, niepowtarzalnym, stacjonarnym rowerem wodnym wytworzonym ze szlachetnej stali nierdzewnej. Umożliwia pedałowanie podczas zanurzenia w wodzie, wykorzystując wiele korzyści środowiska wodnego. Środek oporu określony jest przez trzy regulowane poziomy trudności, im wyższy poziom tym większy opór stawiany jest przez wodę. Dodatkowymi utrudnieniami mogą być zmiany pozycji siedzącej lub różne techniki interwałowe. Rower jest zaprojektowany tak aby stwarzał możliwości użytkowe dla każdego. Podstawy posiadają regulację wysokości, aby dostosować rower do głębokości basenu i osiągnąć główną pozycję ciała użytkownika z poziomem wody, którą powinna być pomiędzy pasem a klatka piersiowa. W celu osiągnięcia lepszych wyników zalecane jest stosowanie specjalnych butów do aquafitnesu.

Hydrorider Aqua Bike Professional został zaprojektowany by stawiać opór największym konkurencjom. Ten profesjonalny sprzęt fitness jest stworzony by wytrzymywać bardzo długi czasu eksploatacji. Rower waży tylko 24 kg, przez co jest łatwy we wstawianiu do basenu oraz przemieszczaniu w wodzie. Może on być przechowywany na zewnątrz basenu jak i w wodzie. Podstawy posiadają antypoślizgowe gumy zwiększające przyczepność do dna basenu.

Hydrorider Aqua Bike Professional został zaprojektowany by sprostać wrastającym wymaganiom aquafitnesu. Sprzęt ten ma szeroki zakres użytkowania. Jest idealny do ćwiczeń grupowych, fizykoterapii, rehabilitacji oraz fitnesu. Służy on także triathlonistom w codziennych treningach. Jest zarówno urządzeniem fitness jak i medycznym, gdyż może być wykorzystywany przez osoby mające problemy z kręgosłupem, zapaleniem stawów, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Środek oporu
Środek oporu Określony jest przez trzy regulowane poziomy trudności, im wyższy poziom tym większy opór stawiany jest przez wodę.
Regulacja kierownicy
Regulacja kierownicy Indywidualne dostosowanie kierownicy poprzez pionową i poziomą regulację. Podczas rehabilitacji umożliwia polepszenie pozycji ćwiczącego.
Regulacja siodełka żelowego
Regulacja siodełka żelowego Indywidualne dostosowanie siodełka poprzez pionową i poziomą regulację. Siodełko jest wykonane ze specjalnego materiału, który zwiększa komfort użytkowania.
Podstawy
Podstawy Posiadają antypoślizgowe gumy zwiększające przyczepność do dna basenu. Bezpieczne na każdym rodzaju podłoża. Podstawy można dostosować do wymaganej głębokości basenu.
 • szlachetna stal nierdzewna AISI 316L
 • waga: 24 kg
 • długość: 130 cm
 • szerokość podstawy: 60 cm
 • wysokość: 140 cm
 • przestrzeń pracy w wodzie: 1x2 m

Ogólne informacje

Utrzymanie

Sprzęt ten nie wymaga specjalnej opieki. Zalecamy okresowe sprawdzenie siedzeń, zacisków na pedałach oraz gum stanowiących o przyczepności podstaw.

Głębokość basenu

Za idealną głębokość basenu przyjać można przedział od 110cm do 145cm. Dla głębokości od 146cm do 200cm wykonujemy specjalne dłuższe podstawy na życzenie klienta, uwzględniając specyficzną głębokość basenu. Poziom wody powinien utrzymywać się między pasem a klatką piersiową ćwiczącego.

Przechowywanie

Rower może być przechowywany na zewnątrz jak i w wodzie.

Wysyłka

Aquabike professional zapakowany jest w karton o wadze 29kg
i wymiarach 100/88/20cm.

Gwarancja

2 lata.

Specjalne zalecenia

Użytkowanie roweru w wodach termalnych, gorących, słonych i intensywnie mineralnych wymaga większej uwagi. Należy opłukać rower świeżą wodą i wysuszyć ręcznikiem. Okresowo zaleca się stosowanie środka do czyszczenia stali nierdzewnej.

Dodatkowe akcesoria

Buty do wody i na basen Buty do wody i na basen Niezbędne podczas zajęć aqua fitness na stacjonarnych rowerach wodnych marki Hydrorider.
Przedłużenie dla wyższego siedzenia Przedłużenie dla wyższego siedzenia Dłuższe siodełko niezbędne dla użytkowników powyżej 195cm wzrostu.
Przedłużenie kierownicy Przedłużenie kierownicy Wyższa kierownica niezbędna dla użytkowników powyżej 195cm wzrostu.
Przednia część podstawy pod głęboką wodę (145 - 200cm) Przednia część podstawy pod głęboką wodę
(145 - 200cm)
Niezbędne jest określenie głębokości basenu przy składaniu zamówienia na ten produkt.
Tylna część podstawy pod głęboką wodę (145 - 200cm) Tylna część podstawy pod głęboką wodę
(145 - 200cm)
Niezbędne jest określenie głębokości basenu przy składaniu zamówienia na ten produkt.