Aqua Treadmill Professional

Dlaczego warto wybrać Aqua Treadmill Professional?

 • Możliwość użytkowania w alternatywnych grupach, na przykład 10 bieżni może być używanych przez 30 alternatywnych użytkowników podczas tego samego programu treningowego
 • Odpowiednia dla programów treningu okrężnego, np. aqua triathlon lub biegi
 • Oferuje możliwość przedstawienia klientom różnych opcji treningu tj. aqua fitness, ćwiczenia rehabilitacyjne oraz złożony trening indywidualny
 • Możliwość regulowania w 3 poziomach nachylenia
 • 2 lata gwarancji
Aqua Treadmill Professional

Opis produktu

Hydrorider AquaTreadmill Professional jest to unikalna bieżnia wodna wykonana ze stali nierdzewnej. Platforma spinningowa składa się z 308 rolek, które obracają się na miękkiej, antywstrząsowej podstawie. Nie mamy do czynienia z żadnym mechanicznym oporem ani żaden mechanizm nie porusza rolek. Użytkownik zmuszony jest do aktywnego poruszania nogami podczas gdy woda stawia naturalny opór i stopy ślizgają się po rolkach.

Przebywanie w wodzie redukuje indywidualną wagę co polepsza równowagę ciała, mięśni i krążenie krwi. Podczas ćwiczeń w wodzie nie odczuwa się także zmęczenia, przez co trening staje się bardziej intensywny.

Hydrorider daje możliwość wykorzystania tych zalet poprzez wprowadzenie nowej bieżni wodnej, która umożliwia użytkownikom chodzenie oraz bieganie podczas zanurzenia w wodzie poprawiając kondycje fizyczna i wspomagając spalanie tkanki tłuszczowej. Bieżnia była testowana przez dwa lata zanim została wprowadzona jako produkt rynkowy, będąc aktualnie najlepszym urządzeniem tego typu.

Bieżnia firmy Hydrorider jest uniwersalnym urządzeniem sportowym doskonałym do ćwiczeń grupowych, ogólnego treningu okrężnego, rehabilitacji, treningu indywidualnego oraz lekkoatletycznego. Jest to także świetna forma ruchu dla osób mających problemy z kręgosłupem, układem sercowo-naczyniowym i oddechowym, a także cierpiących na osteoporozę.

Środek oporu
308 niezależnych rolek Obracają się na miękkiej, antypoślizgowej podstawie. Niezależność działania każdej rolki powoduje naturalny ruch nóg, dzięki czemu mięśnie są doskonale pobudzane do pracy.
Regulacja kierownicy
Antywstrząsowa podstawa Gwarantuje optymalną płynność ćwiczenia, nie wywierając nacisku na stawy, a wręcz powodując ich efektywny masaż oraz wnikliwą stymulację wszystkich nerwów.
Regulacja siodełka żelowego
Podstawy Podstawy są pokryte podwójną warstwą antypoślizgowej gumy, co podwyższa bezpieczeństwo ćwiczenia oraz nadaje urządzeniu lepszą przyczepność do dna basenu. Podstawy nadają się do każdego typu basenu.
Podstawy
Aktywny ruch nóg Użytkownik nie ma do czynienia z mechaniczną bieżnią i może swobodnie poruszać swoimi nogami, chodzić i biegać podczas ślizgania się na rolkach przy jednoczesnym oporze wody.
 • szlachetna stal nierdzewna AISI 316L
 • waga: 36 kg
 • długość: 130 cm
 • szerokość rolek: 56 cm
 • szerokość podstawy: 78,5 cm
 • wysokość: 140 cm
 • Przestrzeń pracy w wodzie: 1x2m
 • Możliwość podpięcia pasów dla osób niepełnosprawnych oraz przy ćwiczeniach rehabilitacyjnych
 • Możliwość regulowania w 3 poziomach nachylenia

Ogólne informacje

Głębokość basenu

Za idealną głębokość basenu przyjać można przedział od 120cm do 150cm.

Zastosowanie

Możliwia prowadzenie bezstresowego treningu, gdyż nie ma możliwości wystąpienia żadnych urazów jakie mają miejsce podczas biegów na lądzie.

Przechowywanie

Bieżnia może być przechowywana na zewnątrz jak i w wodzie.

Wysyłka

Bieżnia dostarczana jest w drewnianej skrzyni o wadze 43 kg i wymiarach 133/87/43 cm

Gwarancja

2 lata.

Specjalne zalecenia

Użytkowanie bieżni w wodach termalnych, gorących, słonych i intensywnie mineralnych wymaga większej uwagi. Należy opłukać bieżnię swieżą wodą oraz wysuszyć ręcznikiem. Okresowo zaleca się stosowanie środka do czyszczenia stali nierdzewnej.