Warunki zamówienia

Państwa zamówienia przyjmowane są drogą telefoniczną, poprzez e-mail lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego tutaj.

Aby zamówienie mogło być zrealizowane, niezbędne jest dokonanie przedpłaty na podstawie faktury proforma w wysokości 60% całkowitej kwoty zakupu. Pozostała część kwoty płatna jest po odbiorze towaru na podstawie faktury proforma w ciągu 7 dni. W momencie uregulowania całkowitej kwoty zakupu otrzymujecie Państwo fakturę VAT końcową księgującą całość transakcji.

Przy zamówieniu powyżej 20.000zł zawieramy z każdym klientem szczegółową umowę kupna sprzedaży pomiędzy kupującym a firmą STEMRAD. Jest to najlepsza forma współpracy, dająca gwarancję dla obu stron. Podczas składania zamówienia prosimy zatem o podanie danych Państwa firmy wymaganych do wystawienia umowy oraz faktury proforma, którą niezwłocznie wysyłamy do Państwa kurierem. W przypadku zawarcia umowy kupna sprzedaży, przedpłata wynosi 100%.

Zamówienie realizowane jest w ciągu 30 dni roboczych od momentu ukazania się przedpłaty na koncie Naszej firmy. Wraz z towarem otrzymujecie Państwo fakturę VAT oraz dokumentację tj. kartę gwarancyjną i instrukcję złożenia sprzętu.

Nr konta bankowego:

ING Bank Śląski S. A.

68 1050 1559 1000 0090 6072 0043